Hızlı Resim Paylaş - Kullanım Sözleşmesi » MRGamingTR
Kullanım Koşulları


 1. Kullanıcı Bilgileri

  1. Site güvenliğini önlemek için resmi yükleyen kişinin yalnızca ip adres bilgilerine göre verileri, veri tabanımıza kaydediyoruz.
 2. Yasaklar

  1. Irkçılığı ve/veya çocuk pornografisini tasvir eden resimlere izin vermiyoruz. Bu şartları ihlal eden herhangi bir şey yüklerseniz, resimler silinir ve başka resimlerin yüklenmesi ve görüntülenmesi engellenir.
  2. Müstehcenlik, taciz, nefret, iftira, tehdit ve hukuksuzluğa teşvik içeren resimlerin sitemize yüklenmesine izin verilmemektir. Bu tür resimler yükleyenleri yasal yetkililere bildirme hakkımızın yanında siteden yasaklama ve bu resimlerin kullanıldığı sitelerin siteden yasaklanması yaptırımları da kullanılabilir.
 3. Yükleme Sınırı

  1. Tek seferde 1 dosya boyutu en fazla 4.5 Megabayt olacak şekilde yükleyebilirsiniz. Günlük, aylık, yıllık yükleme sınırınız yoktur.
 4. DMCA İhlali

  1. Telif hakkı ihlali iddiasıyla ilgili geçerli DMCA yayından kaldırma bildirimine yanıt vereceğiz. Geçerli yayından kaldırma bildirimlerine verdiğimiz yanıt, hak ihlalinde bulunan içeriği mümkün olan en erken zamanda kaldırmak olacaktır.
 5. Hotlink Kullanımı

  1. Tüm görüntülerle hotlink'e izin veriyoruz, bu servisi ücretsiz sunduğumuzu unutmayın; bu nedenle sunucularımıza saygılı davranın.
 6. Depolama

  1. Resimlerinizi sınırsız şekilde depoluyoruz.
   1. Kan, şiddet, ırkcılık, cinsellik, müstehcenlik, vb. unsurlar bulunmadıkca.